Poród - opowieści z pierwszej ręki (spotkanie bezpłatne)

Wiadomości

Zapraszamy na drugie bezpłatne spotkanie z cyklu "Poród - opowieści z pierwszej ręki", które poprowadzą doświadczone doule Marianna Szymarek i Michalina Musiał.
Spotkanie odbędzie się 14 grudnia o 18.30-20.30 w Szkole Rodzenia "Femina" przy ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 149.
Prosimy o zapisy (pomieszczenia mają ograniczoną pojemność) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub smsem na kom. 661 435 711.

Szukanie dobrych, wzmacniających i pięknych historii jest niezwykle ważne w przygotowaniu do własnego porodu. Mamy w tym czasie wiele pytań:
Jak przygotować się do porodu?
Gdzie rodzić?
Jak wygląda pobyt w szpitalu na porodówce i oddziale noworodkowym?
Czy poród naprawdę może być dobry?

Gościem każdego spotkania jest Mama, która opowiada o swoim dobrym porodzie i udziela odpowiedzi na konkretne pytania słuchaczek. Opowieści dobierane są według klucza różnorodności: przebiegu porodu, miejsca i innych indywidualnych uwarunkowań kobiet. Łączy je jedno – kobieta jest zadowolona i uważa, że poród to było dla niej dobre i budujące doświadczenie.

Chcemy, żeby dzięki tym spotkaniom przyszłe mamy zdobywały aktualną wiedzą od bardziej doświadczonych koleżanek, aby móc podejmować w pełni świadome decyzje, w tym również te dotyczące wyboru miejsca narodzin dziecka.

Ostatnio zmienianyśroda, 31 maj 2017 12:18
(1 głos)
Czytany 3387 razy